" />
USD
3,6660
EURO
4,3281
ALTIN
151,0052

AYVALIK BELEDİYESİ ZEYTİN ÇEKİRDEKLERİNE AİLELERDEN TAM NOT

Ayvalık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen “Zeytin Çekirdekleri” her gün yeni bir çalışma ile kendini gösteriyor. Ayvalık Belediyesi Zeytin çekirdekleri İsmet İnönü Kültür Merkezinde ailelerine mini bir keman ve çello konseri verdi. Bir anlamda müzikli veli toplantısı şeklinde gerçekleşen mini konser sonrasında Ayvalık Belediyesi Zeytin Çekirdekleri müzik eğitmenleri Ece Şermet, Esin Yardımlı […]

AYVALIK BELEDİYESİ ZEYTİN ÇEKİRDEKLERİNE AİLELERDEN TAM NOT
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen “Zeytin Çekirdekleri” her gün yeni bir çalışma ile kendini gösteriyor.

Ayvalık Belediyesi Zeytin çekirdekleri İsmet İnönü Kültür Merkezinde ailelerine mini bir keman ve çello konseri verdi. Bir anlamda müzikli veli toplantısı şeklinde gerçekleşen mini konser sonrasında Ayvalık Belediyesi Zeytin Çekirdekleri müzik eğitmenleri Ece Şermet, Esin Yardımlı ve Ricardo Pereira velilerle çocuklarının durumları ve yetenekleri hakkında konuştular.

Ayvalık Belediyesi Zeytin Çekirdekleri, eğitimini aldıkları müzik aletlerini ailelerine gösterip tanıttılar. Ayrıca bazı öğrenciler, müzik aletleriyle anne ve babalarına birer şarkı çalarak öğrendiklerini sergileme fırsatı bulurken velilerde çocuklarının fotoğraf ve videolarını çekerek onların yeteneklerini ölümsüzleştirdiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.