BURHANİYE’DE OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDEN VATAN PARTİSİ YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURHANİYE’DE OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDEN VATAN PARTİSİ YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ

Burhaniye Vatan Partisi’nin yeni Yönetim Kurulu dün parti binasında yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı ile yeni yönetim kurulunu seçti.

 

İşçi Partisi ismini Vatan Partisi olarak değiştirdikten sonra büyük katılanların başladığı Vatan Partisi dün yaptığı olağanüstü toplantısı 2 dakikalık saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan toplantının divan evet ilk defa Ayşe Değirmen Sunar Başkanlığındaki üç bayan tarafından oluşarak eski İlçe Başkanı Engin Us Yönetim Kurulu faaliyet raporunu okuyarak başarılı olup olmadıklarını açıklaması öğle arasında bu başarısızlık sadece yönetimden kaynaklı olmamasına rağmen bu özeleştiri büyük bir erdem olarak değerlendirildi.

 

Vatan Partisi Merkez Karar Kurulu Üyesi Osman Aydın Şahin’in de katıldığı genel kurulda İşçi Partisi’nin Vatan Partisi olarak değiştirilmesinde sonra partiye katılımların artarak gençlerinde parti kadrolarında yer almaya başlayarak, milli güçlerin harekete geçerek Vatan Partisi de buluşmaya başladıkları dile getirildi.

 

Burhaniye İlçe Başkanlığına getirilen İsa Işık yaptığı ilk açıklamada Vatan Partisi mecliste partilerin yapamadıkları yapacak tek partidir. Çünkü Vatan Partisi Milli, Cumhuriyetçi ve Toplumcu bir partidir. Bunun için de iktidara taliptir dedi. Yapılan seçimde Vatan Partisi Burhaniye İlçe Başkanı İsa Işık getirilirken, Yönetim Kuruluna Selahattin Öksüz, Celal Yılmaz, Engin Us, Vesile Kaynar, Semiha Sarıoğlu, İlker Temizsoy Rıfat Erçetin seçildiler.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.