" />
USD
3,6893
EURO
4,3435
ALTIN
151,4816

CEYLAN CHP’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Emekli asker olan eski CHP İlçe Başkanı Avukat Mahmut Ceylan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nden milletvekili aday adaylığını açıkladı. 18 Mart gibi anlamlı günde aday adaylığını açıkladığını bildiren, Ceylan, ötekileştirmeden tüm halkımızı kucaklamak için yola çıktığını belirterek, “Halkımız CHP ile yürümeye hazır. Bizde tecrübemizle bu göreve talibiz.”dedi. Ceylan’ın parti binasında düzenlenen tanıtım toplantısına partili partisiz çok sayıda […]

CEYLAN CHP’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Emekli asker olan eski CHP İlçe Başkanı Avukat Mahmut Ceylan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nden milletvekili aday adaylığını açıkladı.

18 Mart gibi anlamlı günde aday adaylığını açıkladığını bildiren, Ceylan, ötekileştirmeden tüm halkımızı kucaklamak için yola çıktığını belirterek, “Halkımız CHP ile yürümeye hazır. Bizde tecrübemizle bu göreve talibiz.”dedi.

Ceylan’ın parti binasında düzenlenen tanıtım toplantısına partili partisiz çok sayıda kişi yanında milletvekili aday adayları da katıldı.

Ceylan, “Delegelerimize güveniyorum. Kendileri, adayların kimlik ve kişiliklerini çok iyi bir şekilde değerlendireceklerdir. Ayrıca, aday adayları da bu zorlu mücadele başka partilere oy atan seçmeni kazanmak için bizim başlattığımız çalışmaya destek olmalılar” ifadelerini kullandı.

Tüm bu olumsuzlukları kaldırmak için işçilerin, emekçilerin, çiftçilerin, öğrencilerin, kadınların ve barış isteyen tüm toplum katmanlarının direnişi yükselterek aynı katmanda yer alması gerektiğini de anlatan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekili aday adayı Av. Mahmut Ceylan sözlerini şöyle tamamladı:

“Sizden alacağım yetki ile sizin sözünüzü yükseltmek için Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili aday adayıyım. Halkın iktidarına birlikte yürümek için sizi birlikte mücadele etmeye davet ediyorum. Ben bu kutsal mücadele için hazırım. Yeni bir geleceğe kavuşturarak halkımızı ileri, eşit, özgür ve adil yaşatacağız. İyi şeyler umuyoruz. İyi şeyler yapacağız. Önce yan yana sonra kol kola olacağız. Omuz omuza ve dik duracağız. Bu güzel ülkeyi birlikte yeniden kuracağız.” diye konuştu.

Aday adayı Av. Mahmut Ceylan’ın konuşmasının ardından coşkulu kalabalık uzun süre müzik eşliğinde alkışlarla aday adayına tam destek verirken, katılanlara lokma dağıtıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.