HAVRAN’A  7  MADALYA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

HAVRAN’A  7  MADALYA

Balıkesirde yapılan okullararası Taekwondo İl seçmesinde Havranlı Taekwondocular 1 altın, 2 gümüş, 4 bronz olmak üzere toplam 7 madalya kazandılar. Birinci olan Taekwondo Havran ve Balıkesir’i Aydın ilinde yapılacak olan grup elemelerinde temsil  edecekler. Grup elemelerinde ilk üçe giren sporcular  Adıyaman’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılacaklar.

Antrenör Nazmi Güven , Havran Halk Eğitim Müdürlüğünün  Havran Eyüp Karataş Orta Okulunda açtığı Taekwondo kurslarında bu Taekwondocuları grup elemeleri ve Türkiye Şampiyonasına hazırlamaya devam ederken, yeni  başlayan sporcuları da eğitmeye devam ediyor.

Antrenör Nazmi Güven “bu süreçte bizlere yardımcı olan, yanımızda olan Kaymakamımız sayın Yasin Öztürk’e, Belediye Başkanımız sayın Emin Ersoy ve personeline, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Fethi Bilge’ye, , Halk Eğitim Merkezi Müdürü sayın Nuri Sağlam’a,  İlçe spor Müdür vekilimiz Züref Sofuoğlu’na, Okul  Müdürüm  Nuri İnan’a , Şehit Eyüp Karataş Orta Okulu Müdürü  Sezer İnan’a teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.