“ŞOFÖR ESNAFI ÇİLEKEŞ VE VEFAKARDIR”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

“ŞOFÖR ESNAFI ÇİLEKEŞ VE VEFAKARDIR”

Başkan Kafaoğlu BAŞÖTKOP’un pilav hayrına katıldı.Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu BAŞÖTKOP üyelerinin düzenlediği pilav hayrına katıldı. Hayırda Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fehmi Erdem, Balıkesir Servis Minibüsçüleri Taşıyıcı Kooperatifi Başkanı Yüksel Bilgiç, Ak Parti İlçe Başkanı Ümit Demirbaş ve Meclis Üyeleri Fikrettin Kocaman ve Ahmet Şen de yer aldı.

Balıkesir Servis Minibüsçüleri Taşıyıcı Kooperatifi Başkanı Yüksel Bilgiç yaptığı konuşmada “Başkanımız bize onur verdi, bizim başkanımız, hep bizimle beraber. Kapısını çalmadan giriyoruz. Kendisine binlerce teşekkür ediyoruz. Bizler için elinden geleni yapıyor” dedi.

BESOB Başkanı Fehmi Erdem de “Bizler sizin içinizden birisiyiz. Zekai Başkanım takdire şayan, halkın içinden birisi. Böyle bir başkana sahip çıkmamız gerekiyor. Sezarın hakkı sezara. Kendisini takip ediyorum, şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ise “Ben hep halkın arasında olduğum zaman çok huzurlu oluyorum. Ben de sizler gibi halkın arasından gelmiş köylü çocuğuyum. Orak tarlalarında orak salladım, bayırlarda çobanlık yaptım. Şoför esnafı çok çilekeş, cefakâr, vefakâr insanlar. Helal para kazanıyorsunuz, emeğinizle para kazanıyorsunuz. Biz her zaman alın terinin, emeğinin, başarının yanındayız. Bizim yolumuz birlik, beraberlik, kardeşlik yoludur. Belediye olarak insanların hayatlarını kolaylaştırmak, insanların sosyal yapısı, insanların ruhu ile insanların psikolojisi ve insanların murtluluğu için her şeyi yapıyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.