" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE’DE MEHMETÇİK İÇİN ORATORYO

Burhaniye’de, Çanakkale Zaferi’nin 100.yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Celal Toraman Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı Geriye Dönmeyi Düşünmediler adlı oratoryo da büyük ilgi gördü. Sabahtan  protokol ve vatandaşlar için sergilenin oratoryo, akşam da Mehmetçikler için sahnelendi. Burhaniye de, Celal Toraman Anadolu Lisesi, öğretmen ve öğrencilerinin üstlendiği Çanakkale Zaferi törenlerinde büyük  coşku yaşandı. Yaklaşık 40 öğrencinin görev aldığı […]

BURHANİYE’DE MEHMETÇİK İÇİN ORATORYO
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de, Çanakkale Zaferi’nin 100.yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Celal Toraman Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı Geriye Dönmeyi Düşünmediler adlı oratoryo da büyük ilgi gördü. Sabahtan  protokol ve vatandaşlar için sergilenin oratoryo, akşam da Mehmetçikler için sahnelendi.

Burhaniye de, Celal Toraman Anadolu Lisesi, öğretmen ve öğrencilerinin üstlendiği Çanakkale Zaferi törenlerinde büyük  coşku yaşandı. Yaklaşık 40 öğrencinin görev aldığı Geriye Dönmeyi Düşünmediler adlı oratoryo da büyük ilgi gördü. Yoğun talep üzerine, Mehmetçikler için tekrarlanan oratoryo büyük ilgi görürken, izleyenler duygusal anlar yaşadı. Oratoryo başlamadan önce konuşan tarih öğretmeni Nuray Özyürek, günün anlam ve önemini anlattı. Öğretmen Nadir Candemir, Zekiye Pank, Nuray Özyürek ve Feyza Yalçın’ın öncülüğünde hazırlanan öğrenciler büyük alkış aldı. Programın ardından oratoryo da görev alan öğrencileri kutlayan Okul Müdürü Mehmet Arslan, öğretmenlere de teşekkür etti. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.