GENÇLER, CUMARTESİ GÜNÜ AYVALIK’TA BULUŞACAK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

GENÇLER, CUMARTESİ GÜNÜ AYVALIK’TA BULUŞACAK

Ayvalık Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin ev sahipliğinde ve Ayvalık Belediyesi’nin ana sponsorluğunda, Balıkesir’de gençler tek bir çatı altında toplanmaya hazırlanıyor.

Balıkesir’de görülmemiş bir gençlik hareketi olacağı bildirilen hareket kapsamında Bandırma İİBF Genç Girişimciler Topluluğu, Edremit Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Burhaniye Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Balıkesir Ticaret Borsası, Bandırma Gençlik Platformu’nun katılacağı 2 günlük çalıştayda, Balıkesir genelinde yapılması gereken etkinliklerin yanı sıra, eğitmenler tarafından uygulamalı olarak proje yazma eğitimi, kişisel gelişim eğitimi ve erasmus hakkında eğitimler verilecek.

Seminerlere İzmir Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nden de temsilciler katılacak. 2 gün sürecek çalıştay Ayvalık Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleşecek.

Çalıştayın açılış seremonisi 21 Mart Cumartesi günü saat 11:00 de yapılacak. Eğitimler 22 Mart Pazar günü saat 18:00 e kadar devam edecek.

Gençlik adına önemli bir adım olacak etkinliğin Balıkesir’in geleceğine ışık tutacağı bildirildi.

Ayvalık Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Lütfü Kotan, “Ayvalık Belediye Başkanımız Rahmi Gençer’e bize böyle bir imkan yarattığı için çok teşekkür ederiz. Maalesef Kent Konseyleri platformlarında bile gençlik meclisleri gündeme dahi alınmazken biz Balıkesir’deki gençlik oluşumlarıyla daha iyi neler yapabilirizi tartışmak için toplanıyoruz. Ayvalık Kent Konseyi Başkanımız Ahmet Üzgeç olmak üzere yönetim kurulumuz gençlik meclisimizin ilçe sınırlarına taşınmasında bize çok büyük destekler verdiler. Geldiğimiz bu noktada Ayvalık Kent Konseyi Gençlik Meclisi olarak böylesine büyük bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlar facebook/ayvalikgenclikplatformu grubundan ve twitter/ayvalikgencligi hesabından ayrıntılara ulaşabilir” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.