GÜRE MUSIKİ DERNEĞİNDE SÜLEYMAN KEREM DÖNEMİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

GÜRE MUSIKİ DERNEĞİNDE SÜLEYMAN KEREM DÖNEMİ

Edremit Güre Mahallesinde faaliyet gösteren Güre Musiki Derneği Geçtiğimiz günlerde Genel Kurulunu yaparak Başkanlığa Süleyman Kerem seçildi.

2009 Yılında kurulan Güre Musiki Derneği Genel Kurul sonrası İlk Yönetim Kurulu toplantısı yaparak görev dağılımı yaptı. Yapılan görev dağılımına göre Başkanlığa Süleyman Kerem, Başkan Yardımcılığına Elif Yılmazer, Saymanlığa Nurhayat Metiner, Sekreterliğe Meral Terzi ve Yön. Kurulu Üyeliğine Kadir Biçer getirildi.

Dernek Süleyman Kerem Başkanlığındaki yeni dönemin ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Çalışma Önce Dernek Başkanı Süleyman Kerem kısa bir konuşma yaparak Yeni yönetim kurulu arkadaşlarını tanıttı. Kerem Konuşmasında;” Beni Başkanlığa layık gören yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma öncelikle çok teşekkür ediyorum. Bu güne kadar gerek denek çalışmalarında gerekse koro çalışmalarında emeği geçen Başta Ramazan Sarıbaş olmak üzere tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Aramızdan ayrılan vefat eden arkadaşlarımı rahmetle anıyorum.  Bizler bu çalışmaları para kazanmak için veya şan şöhret için yapmıyoruz. Hoşça vakit geçirmek, mutlu olmak için yapıyoruz. Sizden ricam birbirimizi kırmadan mutlu olmaya çalışmanızdır. Eski Başkanımız Ramazan Sarıbaş Ağabeyimizin Derneğimizde emeği çok. Kendisini izniniz olursa Onursal Başkan olarak öneriyorum. Beşiktaşın Süleyman Seba’sı varsa Bizimde Süleyman Sarıbaş’ımız var. Yeni dönem çalışmalarımız hayırlı olsun. Tüm arkadaşlarımı bu yeni dönemde başarılar diliyorum” dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.