" />
USD
3,6771
EURO
4,3282
ALTIN
151,4512

  ‘İNSANLARA HİZMET ETMEYİ SEVDİĞİM İÇİN SİYASETİ SEÇTİM’

Başkan Zekai Kafaoğlu Doğa Koleji öğrencilerinin “Belediye başkanı olmak nereden aklınıza geldi” sorusunu yanıtladı. Doğa Koleji öğrencileri Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu makamında ziyaret ederek, Dünya Su Günü nedeniyle yapacakları etkinliğe davet ettiler. Ziyarette öğrencilerle sohbet eden Başkan Kafaoğlu soruları da yanıtladı. Başkan Kafaoğlu öğrencilerin başarılı olması için hedeflerinin ve ideallerinin olması gerektiğini söyledi. Öğrencilerin programlı […]

  ‘İNSANLARA HİZMET ETMEYİ SEVDİĞİM İÇİN SİYASETİ SEÇTİM’
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Başkan Zekai Kafaoğlu Doğa Koleji öğrencilerinin “Belediye başkanı olmak nereden aklınıza geldi” sorusunu yanıtladı. Doğa Koleji öğrencileri Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu makamında ziyaret ederek, Dünya Su Günü nedeniyle yapacakları etkinliğe davet ettiler. Ziyarette öğrencilerle sohbet eden Başkan Kafaoğlu soruları da yanıtladı.

Başkan Kafaoğlu öğrencilerin başarılı olması için hedeflerinin ve ideallerinin olması gerektiğini söyledi. Öğrencilerin programlı bir şekilde derslerini çalışmalarını ve sınavlara hazırlanmaları gerektiğini hatırlatan Kafaoğlu Türkiye’de üniversite olmayan il kalmadığını, eğitime ciddi şekilde destek yapıldığını belirtti.

“SANAL ALEME ÇOK DALMAYIN”

Kafaoğlu “Eğitim öğretim imkanları artıyor. Sanal aleme çok fazla dalarsanız gençliğiniz ziyan olur. Teknolojik aletlerden faydalanmanız lazım, ama doğru günde doğru şekilde. Teknoloji iki tarafı keskin bıçak gibi. Sanal alem yüzünden bir taraftan da teknolojik suçlar artıyor. Teknolojiyi olumlu yönde kullanmanız lazım” dedi.

“30 YIL DİŞ HEKİMLİĞİ YAPTIM”

Öğrencilerin “Belediye başkanı olmak nereden aklınıza geldi” sorusuna yanıt veren Başkan Kafaoğlu “Siyaset ile yönetiliyoruz. Ben uzun yıllar siyaset yaptım. Ben de insanlara hizmet etmeyi seviyorum. Vatandaşın ilk müracaat ettiği kurum belediye. Vatandaşların sorunlarını çözüyoruz. İnsanlara hizmet etmek için siyasete girdim. 30 yıl diş hekimliği yaptım, diş hastanesini kurdum.  İşi zirvede bıraktık. Mesleğe aktif olarak devam edemem belki ama meslektaşlarımla hep içiçeyim” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.