" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

MUHARREM KOÇ’TAN GAZETEMİZE  ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Muharrem Koç gazetemiz Önce Körfez’i ziyaret etti. Çalışmaları hakkında bilgi veren muharrem koç, “centilmence bir ortamda önseçime hazırlanıyoruz. Diğer arkadaşlarımla güzel ve partimize yakışan bir süreç yönetiyoruz. Kimse kimseyi kırmıyor, İnanıyorum ki Cumhuriyet Halk Partisi 7 Haziran’da çok iyi bir başarı elde edecek” dedi. Yaptığı saha çalışmaları hakkında da […]

MUHARREM KOÇ’TAN GAZETEMİZE  ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Muharrem Koç gazetemiz Önce Körfez’i ziyaret etti. Çalışmaları hakkında bilgi veren muharrem koç, “centilmence bir ortamda önseçime hazırlanıyoruz. Diğer arkadaşlarımla güzel ve partimize yakışan bir süreç yönetiyoruz. Kimse kimseyi kırmıyor, İnanıyorum ki Cumhuriyet Halk Partisi 7 Haziran’da çok iyi bir başarı elde edecek” dedi.

Yaptığı saha çalışmaları hakkında da bilgi veren Koç son olarak “ basın ve basın özgürlüğü bizim için olmazsa olmazdır. Kalemlerinizi korkusuzca kullandığınız ve halkın haber alma hakkını sonuna kadar savunduğunuz için bir okurunuz olarak teşekkür ediyorum” dedi.

Seda İldeniz

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.