ÖZPOLAT: “BENDE VARIM” 

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

ÖZPOLAT: “BENDE VARIM” 

Kapatılan Altınoluk Belediye Başkanı CHP’den Balıkesir milletvekili aday adaylığını görkemli bir törenle açıkladı.

Altınoluk Özpolat’ı Edremit’te yalnız bırakmadı ve yoğun bir katılımlar Eski Belediye Başkanlarını desteklemek üzere Edremit CHP İlçe merkezini doldurdular.

Hazan Özpola’ın parti binasında düzenlenen tanıtım toplantısına partili partisiz çok sayıda kişi yanında milletvekili aday adayları Eski İl Başkanı Muzaffer Mavuk, Eski İlçe Başkanı Edremit Mahmut Ceylan, Mahmut Özen ve Muharrem Koç, Eski Akçay Beleye Başkanı Cahit İnceoğlu, Eski Zeytinli Belediye Başkanı Hasan Arslan ve Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan da katıldı.

İlçe Başkanı Enver Enligün’ün açılışı konuşmasından sonra kürsüye gelen Aday adayı Hasan Özpolat partide ve Özellikle Altınoluk Belediye Başkanlığı döneminde yaptıkları faaliyetleri anlattı. Özpolat konuşmasında; “Belediye Başkanlığım döneminde her yurttaşımıza eşit mesafede durdum, sadece Altınolukta değil Balıkesir’in çeşitli ilçe belde ve köylerine gücümüz oranında hizmetler götürmeye çalıştım. Camilere, cem evlerine her zaman destek oldum. Özellikle öğrencilerimize ve askerlerimize düzenli burslar ve nakdi yardımlarda bulundum. Eğer örgütümüz uygun görür ve bu görevi bize verirse en iyisin yapmaya gayret edeceğim. Partimizde yaşadığımız demokratik yarışta yer alan arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Beni burada yalnız bırakmayan tüm dostlarıma ve partili arkadaşalırıma teşekkür ediyorum. Bu yarışta bende varım” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.