" />
USD
3,6782
EURO
4,3321
ALTIN
151,5556

BİR EVDE 15 KAMYON ÇÖP

Burhaniye Çoruk Mahallesi’nde Burhaniye Belediyesi Zabıta Ekipleri tarafından içerisine yığılan çöplerden yaşanmaz hale gelmiş bir ev boşaltıldı. Burhaniye Kaymakamlığı Toplum Halk Sağlığı Merkezi’nden gelen yazı üzerine Burhaniye Belediyesi tarafından işleme alınan eve dün; Burhaniye Zabıta Ekipleri, Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü yanı sıra Jandarma ekipleri giderek evin temizlenmesi için gerekli işlemleri yaptılar. Burhaniye […]

BİR EVDE 15 KAMYON ÇÖP
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Çoruk Mahallesi’nde Burhaniye Belediyesi Zabıta Ekipleri tarafından içerisine yığılan çöplerden yaşanmaz hale gelmiş bir ev boşaltıldı.

Burhaniye Kaymakamlığı Toplum Halk Sağlığı Merkezi’nden gelen yazı üzerine Burhaniye Belediyesi tarafından işleme alınan eve dün; Burhaniye Zabıta Ekipleri, Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü yanı sıra Jandarma ekipleri giderek evin temizlenmesi için gerekli işlemleri yaptılar.

Burhaniye Belediyesi görevlileri, içerisine yığılan çöplerden ve pislikten yaşanmaz halde buldukları evdeki çöp ve eski eşyaları boşalttılar. Burhaniye Belediyesi Sağlık Müdürlüğü ekipleri de temizlenen evi dezenfekte etti.
Çoruk Mahallesinde yalnız yaşayan yaşlı bir kadına ait olduğu belirlenen ev, yaşanmaz hale geldiğinden dolayı yaşlı kadının torunu evin temizlenmesi konusunda istekte bulundu. Evin ve çevresinin temizlenmesi sırasında da hazır bulunan torununa evdeki özel eşyalar da Belediye görevlileri tarafından teslim edildi.

İlçe Jandarma ve Zabıta gözetiminde söz konusu adrese giden Burhaniye Belediyesi ekipleri, biriken çöplerden ve kokudan yaşanmaz halde buldukları evi boşalttılar. Tıka basa eski eşya ve çöp dolu halde bulunan evden yaklaşık 15 kamyon çöp ve eşyanın boşaltılmasının ardından ev, Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından dezenfekte edildi. Daha sonra Zabıta ekipleri tarafından evin ihtiyaçları belirlenerek Burhaniye Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğüne gerekli eşyaların sağlanması konusunda bilgi verildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.