EDFOD STEEL WOOL UYGULAMASI YAPTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDFOD STEEL WOOL UYGULAMASI YAPTI

Edremit’e çalışmalarına devam eden Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) eğitim ve atölye çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana Edremit sanat hayatına fotoğraf sergileri ile renk katan EDFOD bir yandan da eğitim ve atölye çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. EDFOD fotoğraf gönüllülerine çeşitli imkanlar sunarak fotoğraf ve ışığa farklı bakış açıları kazandırmayı kendisine hedef olarak belirliyor. EDFOD son olarak fotoğraf dünyasında Steel Wool olarak bilinen uzun pozlama tekniği ile atölye çalışması yaptı.  Çalışma hakkında bilgi veren EDFOD Başkanı Özcan Şimşek “Geleneksel hale getirdiğimiz toplantılarımızdan birisini daha yaptık. Bu günkü toplantımızın ilk bölümünde müzikli sunumlar oluşturabileceğimiz ProShow Gold programının kullanımı ile ilgili bilgiler paylaştık arkadaşlarımız ile. İkinci bölümde ise sezonun üçüncü atölye çalışmasını Steel Wool (Steel Wool Türkçe adlıyla bulaşık telinin yakılması ve sonrasında hızlıca çevrilerek bu kıvılcımların havada savrulmasının uzun pozlanması esnasında bu görüntü kaydedilmektedir.) yaptık.

Biraz üşüdük ama değdi sanırım. Toplantımıza katılan arkadaşlara teşekkür eder, sonraki toplantılarımızda fotoğraf gönüllülerini aramızda görmeyi temenni ederiz.” Dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.