6 EYLÜL 6 PROJE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

6 EYLÜL 6 PROJE

Altıeylül Belediyesi ile Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında ”6 Eylül 6 Proje”  protokolü imzalandı.

 

Alteylül Belediyesi eğitime destek vermeye devam ediyor. Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulacak olan projeye Altıeylül Belediyesi destek sağladı. 6 Eylül 6 Proje protokolü imza töreni Altıeylül Belediyesi’nde gerçekleşti. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik protokolü birlikte imzaladılar.

Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik “Eğitime ve öğretime verdiğiniz desteklerden dolayı minnettarız. Bundan sonra da aynı desteğe devam edeceğinize inanıyorum. Altıeylül ilçesindeki öğrencilerin başarısı için çalışıyoruz” dedi.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da şunları kaydetti: “Öğrenciler bizim geleceğimiz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti öğrencilerimizin omuzlarında yükselecek. Öğrencilerimiz ne kadar donanımlı ve kaliteli yetişirse geleceğimiz de o kadar ak ve aydınlık olur. Genç kardeşlerimizin yetişmesi noktasında belediye olarak taşın altına elimizi sokmaya hazırız. Yeter ki bilgili, donanımlı ve çağın gerekleri ile  donanmış gençlerimiz yetişsin. Bu proje ile birlikte öğrencilerimizin evleri ziyaret edilecek okul-aile-öğrenci ilişkileri kuvvetlendirilecek. Öğrencilerin motivasyonun arttırılması sağlanacak. Yabancı uyruklu öğrencilerin ve ailelerin topluma uyumları için adım atılacak. Okuyan nesiller yetiştirilecek. Öğrencilerin yetenekleri keşfedilecek ve babalar çocuklarının eğitimi konusunda bilgilendirilecek.”

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.