" />
USD
3,6706
EURO
4,3142
ALTIN
151,6780

BAŞKAN SAKA, YAŞLILAR HAFTASI’NI KUTLADI..

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Yaşlılar Haftası dolayısı ile Edremit’te ki huzurevlerini ziyaret etti. Yaşlıların tek tek ellerini öpen Başkan Saka, “Sizler bizim dünden bugüne değerlerimizi yansıtan büyüklerimizsiniz. Sizlerin yanında olmak bizlerin en büyük görevidir” dedi.   Her yıl 18-24 Mart tarihlerinde kutlanan Yaşlılar Haftası nedeniyle Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, eşi Günseli Saka ve […]

BAŞKAN SAKA, YAŞLILAR HAFTASI’NI KUTLADI..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Yaşlılar Haftası dolayısı ile Edremit’te ki huzurevlerini ziyaret etti. Yaşlıların tek tek ellerini öpen Başkan Saka, “Sizler bizim dünden bugüne değerlerimizi yansıtan büyüklerimizsiniz. Sizlerin yanında olmak bizlerin en büyük görevidir” dedi.

 

Her yıl 18-24 Mart tarihlerinde kutlanan Yaşlılar Haftası nedeniyle Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, eşi Günseli Saka ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş’ın eşi Gülhan Ertaş ile birlikte ilçede faaliyet gösteren Kızılay Huzurevi ve Güre Mahallesi’nde ki Özel Güre Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette huzurevi sakinlerinin tek tek ellerini öperek hediyeler verip haftalarını kutladı. Başkan Saka, “Tecrübeli büyüklerimiz olarak gördüğümüz yaşlılarımız dünden bugüne değerlerimizi gelecek kuşaklara yansıtan değerli varlıklarımız. Birçoğu ulusumuz için yararlı evlatlar yetiştirmiş ancak, oluşan koşullar gereği hayatlarının geri kalan bölümünü huzurevlerinde geçiren değerli büyüklerimiz ile birlikte olmak ve onları yalnız bırakmak istemedik. Yaşlılarımıza ve onların sorunlarına sahip çıkmak en önemli görevlerimizdendir” dedi. Özel Güre Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi sakinlerinin katıldığı Halk Eğitimi Merkezi işbirliği ile açılan Ahşap Boyama Kursu Sergisi de Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından açıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.