FUNDA DEMİRKAYA İLK SERGİSİNDE ESERLERİ İLE BÜYÜLEDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

FUNDA DEMİRKAYA İLK SERGİSİNDE ESERLERİ İLE BÜYÜLEDİ

Edremit’te tasarım alanında tecrübesi ile dikkat çeken Funda Demirkaya, açtığı ilk kişisel sergisinde, fotoğraflarını sanat severlerin beğenisine sundu.

Kipa AVM’de serginin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ile Olay Gazetesi Yazı İşleri Müdürü olan ablası Ceren Yıldırım tarafından yapıldı.
Edremit Belediye Başkanı Saka “Öncelikle böyle güzel eserler ortaya çıkarttığı için genç kardeşimiz Funda’yı tebrik ediyorum. Bayanların el attığı her iş başarıyla sonuçlanıyor. Bugün benim eşim yanımda olmasaydı, ben bu kadar başarılı olur muydum? Sizleri kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
29 Mart Pazar gününe kadar açık kalacak olan serginin açılışına Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın yanı sıra, başkan yardımcıları Mehmet Ertaş, Fatma Özgirgin ile daire amir ve müdürlerinin yanı sıra sanatseverler katıldı.
Sergide Funda Demirkaya’nın fotoğraflarını inceleyen sanatseverler, fotoğraflarında aşk ve sevgi temasının, doğal güzelliklerinin uyumuna dikkat çektiler. (İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.