HER ADAYA DA EŞİT MESAFEDEYİM

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

HER ADAYA DA EŞİT MESAFEDEYİM

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka; kendisi hakkında son günlerde özellikle sosyal medyada ve çeşitli ortamlarda bazı isimleri desteklediği yönünde paylaşılan bilgilerin doğru olmadığını belirterek açıklamalarda bulundu.

Kamil Saka açıklamasında: “7 Haziran 2015 tarihinde ülkemizin geleceği açısından çok önemli bir seçim süreci yaşayacağız. Böylesine önemli bir süreçte, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve MYK Üyelerimiz, Cumhuriyeti kuran partide, Cumhuriyet Halk Partisi’nde “ön seçim” kararı alarak demokrasinin gereğini “sözde” değil “özde” ortaya koyacaklarını net bir şekilde ifade etmişlerdir. Alınan bu karar tüm Türkiye’de olduğu gibi Balıkesir’de de büyük bir heyecan ve etki yaratmış ve Balıkesir’den 34 değerli arkadaşımız Cumhuriyet Halk Partisi’nden Milletvekili Aday Adayı olmuştur.

Son günlerde özellikle sosyal medyada ve çeşitli ortamlarda bazı isimleri desteklediğim yönünde doğru olmayan bilgiler paylaşılmaktadır. Altını kalın harflerle ve net bir şekilde çizerek belirtmek isterim ki; 34 değerli arkadaşımdan hiç birisi için herhangi bir destek açıklaması veya anahtar liste çalışması yapmadım. Her adaya da eşit mesafede olacağımı ilk günden itibaren deklare ettim. 29 Mart 2015 Pazar günü CHP adına Balıkesir genelinde yapılacak ön seçimler için hazırlanan anahtar listelerin hiç birisine herhangi bir desteğim veya müdahalem söz konusu değildir.

Birbirinden değerli ve vizyon sahibi aday adayı arkadaşlarıma çıkmış oldukları bu yolda bir kere daha başarılar diliyor; sandıktan çıkacak demokratik sonuçların partimiz, ülkemiz ve dünyamız adına hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.