KARESİ FEN İŞLERİ’NE BAHAR GELDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KARESİ FEN İŞLERİ’NE BAHAR GELDİ

Karesi Belediyesi, kırsal mahalledeki okullara büyük önem veriyor. Belediye ekipleri Bakacak Şehit Yüksel Bayhan Okulu’nun bahçesinde bulunan çeşmeyi boyayarak seramik ile kapladı.

Karesi Belediyesi ihtiyaç olan okullarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Karesi Belediyesi Fen İşleri ekipleri, bahar aylarının gelmesinin ardından sahaya indi. Park Bahçeler ekipleri öğrencilerin kaliteli ve verimli zaman geçirmeleri için okul bahçelerine oyun grupları monte ederken, Fen İşleri ekipleri ise görüntü kirliliği oluşturan etkenleri ortadan kaldırıyor. İlçe sınırları içerisindeki okulların bahçe düzenleme çalışmalarını yürüten Fen İşleri ekipleri, Bakacak Şehit Yüksel Bayhan Okulu’nun bahçesinde bulunan çeşmeyi boyayarak seramik ile kapladı.

Talip Tezcan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.