KIRTASİYE KIRTASİYEDEN ALINIR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KIRTASİYE KIRTASİYEDEN ALINIR

Hilkat Kırtasiye olarak 30 yılı aşkın Edremit’te hizmet veren kırtasiye dükkanı el değiştirerek Beyza Kırtasiye ismiyle “Yeni Nesil Kırtasiye” sloganıyla hizmete devam ediyor.

Yeni İşletmeci Engin Günay konuyla ilgili gazetemize açıklamalarda bulundu. Günay açıklamasında: “Hilkat Kırtasiye olarak uzun yıllar birlikte çalıştığımız Hilkat Parıltan, 30 yılın üzerinde bu işi yaptığını ve artık kendisi bu işe devam edemeyeceğini, biz gençlerin önünü açmak istediğini belirterek dükkânını bize devretmek istedi. Bende birlikte çalışmaktan gurur duyduğum ve bana bu mesleği öğreten Hilkat ağabeyimin kararına saygı duyarak onu mahcup etmemek üzere bayrağı teslim aldım. Bundan sonra Edremit lisesi karşı sokağı olan Eski PTT sokağında Hamidiye Mahallesi Muhtarlığının yanındaki dükkanımızda Beyza Kırtasiye olarak hizmetlerimizi aksatmadan devam edeceğiz.. Unutulmamalıdır ki Kırtasiye Kırtasiye’den alınır. Çocuklarınızın sağlığı bizim içinde çok önemlidir.

Kaliteli ve ucuz,  her türlü kırtasiye malzemeleri, yardımcı okul malzemeleri, Ana Okulu araç ve gereçleri ile  büro malzemeleri ile Edremitlilerin hizmetindeyiz.” Dedi.

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.