PİRİŞTİNA BALKAN’I ZİYARET ETTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

PİRİŞTİNA BALKAN’I ZİYARET ETTİ

İzmir’in efsane Belediye Başkanı Ahmet Piriştina’nın oğlu CHP’li Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ı ziyaret edip iki gün Küçükkuyu’da  konakladı.

İki gün içinde Adatepe ve Yeşilyurt Köylerini gezen Piriştina “Küçükkuyu’da kaldığım süre içinde Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ın hizmete soktuğu işleride görme imkanı buldum” dedi.Balkan’ın kısıtlı bütçe ile birçok başarılı projeye imza attığını belirten Piriştina,Buca İzmir’in en büyük ilçelerinden biri bizde iyi bir dostluk içerisinde bulunduğumuz Küçükkuyu’ya gücümüzün yettiğince her konuda destek olacağız.dedi. Piriştina Ayrıba Babası Ahmet Piriştina’nın tecrübesinden de yararlandığını belirtip her zaman babama  oranla  çıtayı yüksek tutmak zorunda kalıyoruz,bu nedenle  özellikle  insan odaklı projelere daha  çok önem veriyorum dedi.

Çağla Erdinç

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.