" />
USD
3,6660
EURO
4,3350
ALTIN
151,4466

BAŞKAN YILMAZ, 6 AY KIRSALA MİSAFİR 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Kabakdere ve Ovacık mahallelerinde kahvede vatandaşlarla buluştu, sorunları dinledi. Başkan Yılmaz, nisan ayından ekim ayına kadar kırsal mahallelerin sorunlarını çözecekleri müjdesini verdi. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibi bahar ayının gelmesiyle saha çalışmalarına başladı. Kabakdere ve Ovacık kırsal mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yılmaz, sorunları bir bir tespit […]

BAŞKAN YILMAZ, 6 AY KIRSALA MİSAFİR 
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Kabakdere ve Ovacık mahallelerinde kahvede vatandaşlarla buluştu, sorunları dinledi. Başkan Yılmaz, nisan ayından ekim ayına kadar kırsal mahallelerin sorunlarını çözecekleri müjdesini verdi.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibi bahar ayının gelmesiyle saha çalışmalarına başladı. Kabakdere ve Ovacık kırsal mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yılmaz, sorunları bir bir tespit edip not aldı. Yatırım yapılabilecek arazileri inceleyen Başkan Yılmaz, daha önceden devlete ait yapımına başlanan ve yarım kalan işlerin tamamlanması için önemli adımlar atacaklarını söyledi.

Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Yılmaz, bozuk yolların havaların ısınması ile yapımına başlanacağı müjdesini verdi. Asfalt atmak için hava sıcaklığının en az 18 derece olması gerektiğini vurgulayan Başkan Yılmaz, “Kısa bir süre sonra kırsal mahallelerin alt ve üst yapı çalışmaları başlayacak. Dar olan yollar genişletilecek, bozuk yollar da onarılacak. Biz nisan ayından ekim ayına kadar kırsaldan çıkmayacağız, sizden gelen ve bizim tespit ettiğimiz sorunların hepsini çözeceğiz. Büyükşehir Belediyesi ile yapılacak çalışmaların projelerini değerlendiriyoruz. Personel, projelerin hayata geçmesi için gece gündüz çalışıyor” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.