" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

 BURHANİYE SANAYİ SİTESİNDE RASİM KIZMAZ BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Burhaniye Küçük Sanayi Sitesinde 25 Nisan tarihinde yapılacak olan olağan başkan ve yönetim kurulu seçimlerinde sanayi sitesinin en eski esnaflarından olan Kızmaz oto elektrik sahibi Rasim Kızmaz Başkan adaylığını açıkladı. 25 Nisan 2015 tarihinde yapılacak olan Burhaniye Küçük Sanayi Sitesi seçimleri öncesi başkan adaylığını açıklayan oto elektrikçisi Rasim Kızmaz Başkan adaylığını açıklayarak bende varım dedi. […]

 BURHANİYE SANAYİ SİTESİNDE RASİM KIZMAZ BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Küçük Sanayi Sitesinde 25 Nisan tarihinde yapılacak olan olağan başkan ve yönetim kurulu seçimlerinde sanayi sitesinin en eski esnaflarından olan Kızmaz oto elektrik sahibi Rasim Kızmaz Başkan adaylığını açıkladı.

25 Nisan 2015 tarihinde yapılacak olan Burhaniye Küçük Sanayi Sitesi seçimleri öncesi başkan adaylığını açıklayan oto elektrikçisi Rasim Kızmaz Başkan adaylığını açıklayarak bende varım dedi. Burhaniye’nin en eski esnaflarından olan ve bu meslekte yüzlerce çırak yetiştirerek onların iş sahibi olmasına yardımcı olan Kızmaz Oto Elektrik ve Araç Takip Sitemleri İşletmeci olan Rasim Kızmaz Burhaniye Küçük Sanayi Sitesinde değişime ihtiyaç olduğunu vurgulayarak başkan adayı olduğunu belirterek şöyle devam etti. Burhaniye Küçük Sanayi Sitesinin ihmal edilmişliğine son vermek ve yeniliklere kapıları açmak için aday oldum. Sanayi Sitemize öncelikle Burhaniye de büyük eksikli olan Araç Muayene İstasyonu TÜVTÜRK açmak yüzlerce binlerce Burhaniyeli vize için Edremit veya Ayvalık’a gitmekte öncelikle bunu hayata geçirerek vizelerin ilçemizde olmasını sağlamak için çalışmalarımızı yaptık. Egzoz emisyon ölçümü yapmak isteyen arkadaşlarımıza her türlü desteği vererek bu sorunu da çözeceğiz. Sanayi Sitemiz içinde sıkıntı olan rögarların ve yolların yapımı bakımı için belediye ile temasa geçerek yapılmasını sağlayarak esnaf arkadaşlarımızın daha rahat bir ortamda müşterilerini ağırlamalarını sağlayacağız. Ben şahsim ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına diğer aday arkadaşlarıma da başarılar dilerim dedi.

Burhaniye Sanayi Sitesin de bulunan esnafların ve dükkan sahiplerinin de destekledi Kızmaz Oto Sahibi Rasim Kızmaz’ın 25 Nisan Tarihinde yapılacak olan seçimlerde Yönetim kurulu Başkanı olmasına kesin gözle bakılırken sanayi sitesi esnaflarının kendisine olan destekler her geçen günü artıyor.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.