" />
USD
3,7187
EURO
4,3707
ALTIN
153,2627

AYVALIKTA ÖĞRENCİLER AĞAÇ DİKEREK ORMAN SEVGİSİNİ ÖĞRENDİ

Ayvalık İstiklal İlkokulu öğrencileri “Her öğrencinin dikili bir ağacı olsun” etkinliği kapsamında, Orman Haftası’nı ilerleyen yıllarda bile hatıralarında yer edinecek bir şekilde kutladılar. Etkinlik kapsamında tedarik ettikleri 120 fıstık çamı fidanını Orman İşletme Şefliği’nin belirlediği Küçükköy Gelinkayası Devlet Ormanı mevkiine öğretmenleriyle birlikte diken öğrencilerin heyecanları ve mutlulukları dikkatten kaçmadı. Orman İşletme Şefi Osman BAYRAK öğrencilere […]

AYVALIKTA ÖĞRENCİLER AĞAÇ DİKEREK ORMAN SEVGİSİNİ ÖĞRENDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık İstiklal İlkokulu öğrencileri “Her öğrencinin dikili bir ağacı olsun” etkinliği kapsamında, Orman Haftası’nı ilerleyen yıllarda bile hatıralarında yer edinecek bir şekilde kutladılar.

Etkinlik kapsamında tedarik ettikleri 120 fıstık çamı fidanını Orman İşletme Şefliği’nin belirlediği Küçükköy Gelinkayası Devlet Ormanı mevkiine öğretmenleriyle birlikte diken öğrencilerin heyecanları ve mutlulukları dikkatten kaçmadı.

Orman İşletme Şefi Osman BAYRAK öğrencilere duyarlılıkları için teşekkür ederek çam fidanının nasıl dikileceği,dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bilgi verdi.

Söz konusu etkinliğe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Erkin KAMACI ve Ali Haydar GÜLER,Orman İşletme Şefi Osman BAYRAK,İstiklal İlkokulu Müdürü Yusuf TURAN,Müdür Yardımcısı Ahmet AFACAN,İstiklal İlkokulu öğretmenleri,Orman İşletme Şefliği personeli ve yaklaşık 110 öğrenci katıldı. Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.