" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT ADD’DEN TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ

Atatürkçü Düşünce Derneği Edremit Şubesi’nin her hafta farklı bir mahallede düzenlediği Türk Halk Müziği konseri Zeytinli Mahallesi’nde devam etti. Atatürkçü Düşünce Derneği Edremit Şubesi tarafından oluşturulan Türk Halk Müziği korosunun mahallelerde ki konserleri devam ediyor. Daha önce Kızılkeçili ve Yaylaönü Mahallesi’nde gerçekleştirin konserin üçüncüsü Zeytinli Mahallesi’nde verildi. Zeytinli Düğün Salonu’nunda koro şefi Ferhat Suat Özcan […]

EDREMİT ADD’DEN TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Atatürkçü Düşünce Derneği Edremit Şubesi’nin her hafta farklı bir mahallede düzenlediği Türk Halk Müziği konseri Zeytinli Mahallesi’nde devam etti.

Atatürkçü Düşünce Derneği Edremit Şubesi tarafından oluşturulan Türk Halk Müziği korosunun mahallelerde ki konserleri devam ediyor. Daha önce Kızılkeçili ve Yaylaönü Mahallesi’nde gerçekleştirin konserin üçüncüsü Zeytinli Mahallesi’nde verildi. Zeytinli Düğün Salonu’nunda koro şefi Ferhat Suat Özcan yönetiminde ki ADD Türk Halk Müziği korosunun konserinde iki bölüm halinde toplam 22 eser seslendirildi.. ADD Edremit Şube Başkanı Recep Yalçın, dernek olarak kültür ve sanat çalışmaları kapsamında oluşturdukları Türk Halk Müziği korosu ve tiyatro çalışmalarının devam ettiğini belirterek  “Atatürkçü düşünce Derneği olarak koro ve tiyatro çalışmalarında etkinlikleri mahalle halkının ayağına götürüyoruz. Etkinliklerimizi köy kahvelerinde, köy meydanlarında konser, tiyatro gibi etkinliklerle vatandaşlarımızı buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.