MHP KÖRFEZ TEŞKİLATLARI TEK YÜREK OLDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

MHP KÖRFEZ TEŞKİLATLARI TEK YÜREK OLDU

Balıkesir MHP Körfez teşkilatı tek yürek olarak seçimlere iddialı hazırlanıyor. Buluşmaya ev sahipliği yapan Burhaniye İlçe teşkilatı Körfez aday adaylarını da davet ederek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Ev sahipliği yapan Burhaniye İlçe Başkanı Hüseyin İnceefe yaptığı açıklamada, “Gönül ister ki körfezimizin  6 adayını da genel merkeze göndermek isteriz fakat mümkün değil. Seçilecek olan arkadaşımızı tam destek vermek zorundayız. Siz adaylarımızın bugün verdiği birlik ve beraberlik sözü için teşekkür ediyoruz. Bir olursak, diri olursak başaramayacağımız hiçbirşey yoktur. Allah nasip ederse bu seçimlerde Balıkesir de tarih yazacağız. Buna inancımız sonsuz. Biz ilçe başkanları olarak haftalık ve aylık toplantılar yapmaktayız uzun süredir istişarelerimiz devam etmekte. Bu etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi, Dirliğimizi bozmasın”dedi.

İlçe Başkanlarının konuşmalarının ardından yemeğe geçildi. Yemeğin ardından Milletvekili aday adayları kendilerinin projelerini ilçe başkanlarına aktardı ve toplantı son buldu.

Saim Gürkan Çetin

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.