ÇAYİÇİ’NDE ESNAF VE VATANDAŞ İSYANDA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

ÇAYİÇİ’NDE ESNAF VE VATANDAŞ İSYANDA

Edremit’te yıllar önce alt yapı çalışması gerekçesiyle kazılan ancak onarımı düzgün yapılmayan Çayiçi Caddesi her yağışlı havada vatandaşların ve esnafların çile yolu haline geliyor.

Altyapı çalışmaları nedeniyle yıllar önce kazılan ve basit bir tamirat ile trafiğe açılan yol bozuk zemini ile vatandaşın tepkisini çekiyor. Özellikle yağışlı havalarda bozuk yol zeminin de toplanan çamurlu sular yoldan geçen arabaların geçmesiyle işyerlerine ve yayalara sıçrıyor. Öte yandan araç sürücülerinde yoldaki çukurlardan ve tümseklerden kaçmak için manevra yaparken bir çok tehlikeli duruma neden oluyorlar. Vatandaşlar bu yol kesiminin bir an önce yetkililer tarafından ele alınarak sorunun çözülmesini ve çile yolunun standartlara uygun olarak onarılmasını istiyorlar. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.