AYVALIKGÜCÜ BASKET TAKIMINDAN BAŞKAN GENÇER’E TEŞEKKÜR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

AYVALIKGÜCÜ BASKET TAKIMINDAN BAŞKAN GENÇER’E TEŞEKKÜR

Balıkesir Liglerinde baskette genç erkeklerde il dördüncüsü,  küçük erkeklerde de il ikincisi olan Ayvalıkgücü Belediyespor Basketbol takımının Antrenörü Alper Altoğlu, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret ederek spora verdiği destek için teşekkür etti.

Kendisi de eski bir basketçi olan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, elde edilen bu başarılardan gurur duyduğunu, bu başarıların tüm Ayvalık’ın olduğunu belirterek, “Spor gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutan yegane uğraşıdır. Biz de çocuklarımızın, gençlerimizin kötü alışkanlıklar edinmemesi için Ayvalık Belediyesi olarak spora olan desteğimizi sürdüreceğiz. Sizin nezdinde tüm Ayvalıkgücülü basketçilerimizi ve teknik heyeti kutluyor, başarılı sonuçlar elde ederek Ayvalık’ı en iyi noktalarda temsil edeceğinize inanıyorum” dedi.

Basketbolda elde ettikleri bu başarıların alınmasında Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in büyük katkısı ve desteği olduğunu bildiren Ayvalıkgücü Belediyespor Kulübü Basketbol Şubesi Sorumlusu Antrenör Alper Altoğlu, “Bu sene Balıkesir liglerinde baskette genç erkekler kategorisinde il 4.’sü, Küçük erkeklerde de il 2.’si olma başarısını gösterdik. İl ikincisi olarak pazartesi sabahı Sakarya’ya gurup maçlarına gidiyoruz. Gurup maçlarında da bir başarı elde ettiğimiz takdirde devamında Anadolu şampiyonasına ve Türkiye şampiyonasına gitme şansımız doğacak. Bununla ilgili başkanımızı da ziyaret ederek spora verdiği destekten ötürü teşekkür ettik” diye konuştu.

Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.