EDREMİT ENDÜSTRİ MESLEKTEN BİR ŞAMPİYON

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

 EDREMİT ENDÜSTRİ MESLEKTEN BİR ŞAMPİYON

Balıkesirde yapılan okullararası Taekwondo İl seşmesine, okulu , Edremit  Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adına katılan, Mehmet Ali Taşlıca  Şampiyon olarak okulunun gurur kaynağı oldu.

Çalışmalarını  Kadıköy Spor Kulübünde,  Antrenör Nazmi Güven nezaretinde sürdüren Mehmet Ali Taşlıca  “Başarılarımda çok büyük emeği olan hocam Nazmi Güven başta olmak üzere, Bana destek olan Okul Müdürüm  sayın Orhan Koç,a , Müdür yardımcılarımıza, Beden Eğitimi Öğretmenlerime ve Kadıköy Spor Kulübü Başkanım sayın Murat Ayyıldız’a  çok teşekkür  ediyorum. Büyüklerimin bana olan güvenini boşa çıkarmadığım için mutlu oldum.  Amacım daha büyük başarılara imza atarak Edremit’i  başarıyla temsil etmek.” Dedi.

Tuncay Ayklan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.