YENİ GARAJ GÖZ KAMAŞTIRACAK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

YENİ GARAJ GÖZ KAMAŞTIRACAK

“Beldemize kalıcı şeyler bırakmak istiyorum” diyen Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan bir iddialı projeyi daha tamamlamak  üzere. 6 Birimin taşınacağı,Bahçedere Yolu Üzerindeki Belediye Garajında  inşaatın sonuna gelindi.

Belediye Garajındaki çalışmaları izleyen Başkan Cengiz Balkan, Beldemde kalıcı şeyler yapmak istiyorum diye başladığı konuşmasında Yeni Garaj için bilgiler verirken “ 4 Bin Beş yüz M2’lik alanda  inşa ettiğimiz Garajımızda,İtfaiyemiz,Marangoz hanemiz,Araç Bakım Onarım Bölümü,Demir Doğrama Bölümü ve Belediye Arşivlerinin bulunacağı 6 Birim görev yapacak.Belde içindeki dağınık birimlerde bu sayede burada toplanmış olacak.70 araç kapasiteli garajımızın tümünü kendi imkanlarımızla yaparken çalışan elemanlarımızın güvenliği ve rahatı da  ön planda tutuldu” dedi.Balkan ayrıca, Küçükkuyu Belediyesi Futbol Sahasının da yakında çimleneceğini belirtip her iki tesisin açılışını aynı anda yapabiliriz dedi.

Çağla Erdinç

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.