ÖZEL EDREMİT AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ÖZEL EDREMİT AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Özel Akçay İlkokulu/Ortaokulu’nun 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında hazırladığı program izleyenlere renkli ve keyifli anlar yaşattı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program öğrencilerin günün anlam ve önemini belirten konuşmalarıyla devam etti. Ardından okulun İngilizce Öğretmenlerinin hazırladığı “Snow White” ve “Little Red Riding Hood” adlı İngilizce tiyatro oyunları 4 ve 5. sınıf öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşti. Özel Akçay Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Tuğçe SEVİMLİ’nin 7. sınıf öğrencileriyle birlikte hazırladığı “Kral Çıplak” adlı tiyatro gösterisi izleyenlere eğlenceli ve komik anlar yaşattı. Özel Akçay İlkokulu/Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerini başarılarından dolayı kutluyoruz.

Seda İldeniz

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.