" />
USD
3,6720
EURO
4,3158
ALTIN
151,7665

ÖZEL EDREMİT AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Özel Akçay İlkokulu/Ortaokulu’nun 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında hazırladığı program izleyenlere renkli ve keyifli anlar yaşattı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program öğrencilerin günün anlam ve önemini belirten konuşmalarıyla devam etti. Ardından okulun İngilizce Öğretmenlerinin hazırladığı “Snow White” ve “Little Red Riding Hood” adlı İngilizce tiyatro oyunları 4 ve 5. sınıf öğrencilerinin […]

ÖZEL EDREMİT AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Özel Akçay İlkokulu/Ortaokulu’nun 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında hazırladığı program izleyenlere renkli ve keyifli anlar yaşattı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program öğrencilerin günün anlam ve önemini belirten konuşmalarıyla devam etti. Ardından okulun İngilizce Öğretmenlerinin hazırladığı “Snow White” ve “Little Red Riding Hood” adlı İngilizce tiyatro oyunları 4 ve 5. sınıf öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşti. Özel Akçay Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Tuğçe SEVİMLİ’nin 7. sınıf öğrencileriyle birlikte hazırladığı “Kral Çıplak” adlı tiyatro gösterisi izleyenlere eğlenceli ve komik anlar yaşattı. Özel Akçay İlkokulu/Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerini başarılarından dolayı kutluyoruz.

Seda İldeniz

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.