İPEK YUVAM VELİLERİNE EĞİTİM

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

 İPEK YUVAM VELİLERİNE EĞİTİM

6 Eylül 6 Proje kapsamında ‘Benim Dikkatli Yavrum Dikkat Geliştime Projesi’ ile ilgili olarak Zekeriya Guter hafta sonu İpek Yuvam Anaokulu velilere bilgi verildi.

Altıeylül Belediyesi tarafından desteklenen proje kapsamında 65 okul, 4000 öğrenci ve 8000 veliye eğitim verilecek. ‘Benim Dikkatli Yavrum Dikkat Geliştirme Projesi ile Zekeriya Guter’in Pedagog-Psikolog desteği ile Tuğba Elma Kanarya’nın rehberliğinde çocuklara dikkat testleri uygulanarak, Altıeylül Belediyesi tarafından temin edilen kitaplar dağıtılıyor.

Devam eden seminerler kapsamında İpek Yuvam Anaokulu velilerine de eğitim verildi. Pedagog-Psikolog Zekeriya Guter, velilere kitap hakkında bilgiler verdi ve çocuk ile aile arasındaki ilişkiler konusunda da detaylı konulara değindi. Soru-cevap şeklinde geçen seminer sonrasında Zekeriya Guter yayınladığı Benim Dikkatli Yavrum Kitabını velilere verdi.

Guter “Bu kitabı çocuklarınız ile birlikte incelerken ve çocuklarınıza yardımcı olurken masa üzerinde başka bir şey olmamalı. Sadece kitaba odaklanılmalı ve çocuğunuz ile ilgilenmelisiniz. Çocuğunuz ile zaman geçirirken ikinci bir iş veya farklı bir materyal ile ilgilenmemelisiniz” dedi. Faydalı geçen seminer sonrasında veliler Guter’e teşekkür etti.

Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.