KARESİ DAHA TEMİZ VE DAHA YEŞİL

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KARESİ DAHA TEMİZ VE DAHA YEŞİL

Karesi Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye estetik katmak, güçsüz düşen ağaçları canlandırmak, sağlıklı ve temiz çevre oluşturmak için Yeşilova ve Armutalan mahallelerinde ağaç budama çalışmalarını yürütüyor.

 

Karesi Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, ilçede ağaçların ömrünü uzatmak, verimliliklerini arttırmak ve ilçeyi estetik bir görünüme kavuşturmak için ağaç budama çalışmalarını sürdürüyor. Ağaçların türlerine göre budama zamanları farklılık gösterdiğinden dolayı planlanan programa göre mahallelerde ekipler ağaç budaması yapıyor.

Ağaç budama çalışmalarında, elektrik hatlarının ağaç dallarından kaynaklanarak oluşabilecek tehlikeleri önlemesi de amaçlanıyor. Karesi Belediyesi, ağaç budama çalışmalarını enerji nakil hatlarına zarar vermeyecek şekilde gerçekleştirirken sağlıklı ve temiz çevre oluşumuna katkı sağlıyor. Hazırlanan program dahilinde ilçe sınırları içerisindeki bakım çalışmaları devam edecek.

Seda İldeniz

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.