" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

 “KİTAPLA  BARIŞIYORUZ” 

Ayvalık’ta  “Kitabınla  Gel  Beraber Okuyalım” parolası ile örnek bir etkinlik düzenlendi. “Kitabınla  Gel  Beraber Okuyalım” isimli  etkinlik kapsamında Ayvalık, Altınova, Sarmısaklı ve Cunda’dan  çok sayıda  ilköğretim  öğrencisi  Ayvalık  Cumhuriyet meydanında buluştu. Ayvalık Kütüphane Müdürü Aygül Öncel Şahin etinlikle ilgili şöyle konuştu: “Bu kitap okuma etkinliğini kitap  okumaya dikkat çekmek için yapıyoruz. 2013 yılından beri her […]

 “KİTAPLA  BARIŞIYORUZ” 
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık’ta  “Kitabınla  Gel  Beraber Okuyalım” parolası ile örnek bir etkinlik düzenlendi.

“Kitabınla  Gel  Beraber Okuyalım” isimli  etkinlik kapsamında Ayvalık, Altınova, Sarmısaklı ve Cunda’dan  çok sayıda  ilköğretim  öğrencisi  Ayvalık  Cumhuriyet meydanında buluştu.

Ayvalık Kütüphane Müdürü Aygül Öncel Şahin etinlikle ilgili şöyle konuştu: “Bu kitap okuma etkinliğini kitap  okumaya dikkat çekmek için yapıyoruz. 2013 yılından beri her yıl  değişik tema ile böyle etkinlikler yapıyoruz.   Bu etkinlik Türkiye  geneli 81 ilimizde eş zamnlı olarak yapılıyor. Her sene  Başka  Tema altında yapılıyor, bu sene Kültürler Arası diyalog ve 1915 ile 2015 arası barışı simgelemek için “Kitapla Barışıyorum” “Kitap okuyorum” temasını işledik.  Burada “Barışa” dikkat çekip Barış yılı olsun dedik. Öğrencilerimiz kitaplarını kendileri getiriyor. Amacımız insanların kitap okumasına ve kütüphanemize okuyucu üye kazandırmak, ileriki zamanlarda imkanlarımız  el verdiğinde biz kitapları çocuklara dağıtacağız. Bize destek veren ve organizasyonda emeği geçen  Ayvalık Belediye Başkanımıza, Ayvalık Arge, Jale Tur, Ayküsad’a teşekkür  ediyorum. Her sene olduğu gibi bu senede ADD katılımcı olarak destek verdi. ADD Başkanına ve yönetimine teşekkür ediyorum.”

 

Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.