İSTİKLAL İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

 İSTİKLAL İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, mezun olduğu Edremit İstiklal İlkokulu öğrencileri ile birlikte fidan dikti. Başkan Saka, “Hepinizin bu fidanlar gibi büyüyüp ulusumuza yararlı bireyler olmanızı diliyorum” dedi.

Edremit İstiklal İlkokulu öğrencileri Zeytinli Mahallesi’nde fidan diktiler. Edremit-Çanakkale karayolunda Zeytinli Mahallesi’ne ayrılan kavşakta İstiklal İlkoklu Hatıra ormanı oluşturulması için fidan dikimi yapıldı. Gerçekleştirilen fidan dikiminde öğrenciler tarafından toplam 120 adet çam fidanı toprakla buluşturuldu. Öğrencilerle birlikte fidan diken Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, kendisinin de İstiklal İlkokulu’nda okuduğunu hatırlatarak ağaçlandırmanın çok önemli olduğunu ilçe genelinde bu çalışmaların devam edeceğini söyledi. Öğrencilere nasihatlerde de bulunan Başkan Saka, “Hepinizin bu fidanlar gibi büyüyerek hayata atılmanızı ve ulusumuza yararlı bireyler olarak yetişmenizi diliyorum. Ancak bunun için böyle sosyal aktivitelerin yanında derslerinize de çok çalışmanızı istiyorum. Bu diktiğiniz fidanlar gibi uzun ömürlü hayatınız olsun” dedi. Ağaçlandırma çalışmasına Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, İstiklal İlkokulu Müdürü Ümit Ünsal, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.