" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

SAKA SAHİLLERİ İNCELEDİ

Yaklaşan turizm sezonu öncesinde Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka sahil bölgelerinde inceleme yaptı. Eksikliklerin tamamlanması için şimdiden çalışmaların başlatılacağını ifade etti. Dağ, termal ve deniz turizmi ile ismini duyuran Edremit ilçesi yaklaşan yaz ayları öncesinde sezona şimdiden hazırlanmaya başlıyor. Edremit Belediye başkanı Kamil Saka Zeytinli sahilinde incelemeler yaparak eksiklikleri yerinde tespit etti ve düzenlemelerin yapılması […]

SAKA SAHİLLERİ İNCELEDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Yaklaşan turizm sezonu öncesinde Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka sahil bölgelerinde inceleme yaptı. Eksikliklerin tamamlanması için şimdiden çalışmaların başlatılacağını ifade etti.

Dağ, termal ve deniz turizmi ile ismini duyuran Edremit ilçesi yaklaşan yaz ayları öncesinde sezona şimdiden hazırlanmaya başlıyor. Edremit Belediye başkanı Kamil Saka Zeytinli sahilinde incelemeler yaparak eksiklikleri yerinde tespit etti ve düzenlemelerin yapılması için talimat verdi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Zeytinli Mahallesi Altınkum Sahilinde yer alan iskelede incelemelerde bulundu. Başkan Saka, yoğun yaz sezonu öncesi iskelede gerekli iyileştirme çalışmalarını gerçekleştireceklerini söyledi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.