KAFAOĞLU BAŞARILI YÜZÜCÜ AHMET İŞLEK’İ KUTLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KAFAOĞLU BAŞARILI YÜZÜCÜ AHMET İŞLEK’İ KUTLADI

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Altıeylül CHP Belediye Meclis Üyesi Ahmet İşlek’i KKTC’de düzenlenen yüzme yarışmasında aldığı 7 madalyadan dolayı kutladı, kendisine ‘Elif Tablosu’ hediye etti.

Altıeylül CHP Belediye Meclis Üyesi Ahmet İşlek Karesi Spor Kulübü Master Yüzme Takımı adına KKTC Su Sporları Federasyonu ile Türkiye Yüzme Federasyonu işbirliğiyle organize edilen Masterler Yüzme Yarışmasına katıldı. KKTC’de düzenlenen yüzme yarışmasında Ahmet İşlek kendi branşında 2 altın, 3 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak toplamda 7 madalya ile Balıkesir’e döndü. İşlek’in başarısı Belediye Meclisi toplantısında alkışlarla kutlandı.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu CHP’li Meclis Üyesi Ahmet İşlek’i başarısından dolayı kutlayarak, tebrik etti ve kendisine Elif Tablosu takdim etti.

Kafaoğlu “CHP Belediye Meclis Üyesi Ahmet İşlek yüzmede büyük bir başarı kaydetti ve 7 madalya aldı. Ahmet İşlek arkadaşımız 2 altın, 3 gümüş ve 2 bronz madalya alarak ulaşılması güç bir başarıya imza attı” dedi.

Ahmet İşlek de  “Sizler böyle destek verdikçe 7 değil 10 madalya alırım. Gençlere ve sizlere örnek olmak için yapıyorum. Hedefim milli takıma seçilmek. Sizlerin desteğini hep yanımda görmek istiyorum. Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu’na da yaptığı bu jestten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Belediye Meclis Toplantısında CHP’li meclis üyelerinin ‘Otizmin farkındayız’ yazılı tişörtleri giymesi üzerine Başkan Kafaoğlu “Bugü düzenlenen etkinliklerde otizmli çocukların faaliyetlerini izledik. CHP’li belediye meclis üyelerimiz otizme farkındalık oluşturabilmek için otizme dikkat çeken tişört giymişler; onları kutluyorum, teşekkür ediyorum” dedi.

Tayyar Toprak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.