“KALDIRIMLAR, YAYALAR İÇİNDİR”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

“KALDIRIMLAR, YAYALAR İÇİNDİR”

“Kaldırımlar, yayalar içindir” sloganıyla hareket eden Karesi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kaldırım işgallerini önlemek için denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

 

Karesi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların en büyük şikayetlerinden biri olan kaldırım işgali konusunda denetimlerini sürdürüyor. Şehrin çeşitli yerlerinde yapılan denetimlerde ekipler, kaldırım işgali yapan esnafı uyarıyor.

ESNAF DUYARLI

Daha modern bir Karesi için kaldırım işgallerine son vermeyi amaçlayan ekipler, sattıkları ürünlerini sokağa taşıran esnafları uyararak, ürünlerini geri çekmesini talep etti. Yaya haklarını ihlal eden ve geçişi zorlaştıran kaldırım işgallerine son vermek için aralıksız çalışan ekipler, kaldırım işgaline karşı sıkı bir denetim uygulayacaklarını ifade ederek, esnaflardan da duyarlı davranmalarını ve yayaların haklarına saygı duymalarını istedi. Zabıta yetkilileri, yapılan uyarıların dikkate alındığını ve esnafların kaldırım işgaline büyük ölçüde son verdiğini belirterek, “Esnaflara duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederiz. Kaldırımlar, yayalar içindir” dedi.

Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.