YAZAR YALÇIN YAZLAZI’DAN GAZETEMİZE ZİYAERT

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

YAZAR YALÇIN YAZLAZI’DAN GAZETEMİZE ZİYAERT

Edremit Çamcı Köyünde yaşayan Edremitli yazar Yalçın Yalazı gazetemize kısa bir ziyarette bulundu.

1976 Edremit Çamcı köyünde doğan yazar Yalçın Yalazı’nın “Varoluşun Temel Yasası” isimli ilk kitabı 2013 yılında çıktı. Kitabını sevgi için yazdığını söyleyen Yalazı, bu kitap Sevgi için bir haykırış, Barış için bir haykırış, aşk için bir haykırış ve kişisel gelişimin basit yolundan ibaret olduğunu söylüyor.

Kitabı için gösterilen ilgiden ülke şartlarına göre memnun olduğunu belirten Yazar Yalçın Yalazı, ülke olarak kitaba ve okumaya değer vermemiz gençlerimizi çocuklarımızı yönlendirmemiz gerektiğini vurguladı.  Yalazı; “bu konuda ulusal ve yerel basınımıza da büyük görevler düşüyor.  Sizde Önce Körfez Gazetesi olarak köşe yazarlarınızla ve öncelik verdiğiniz sanata, sanatçıya, edebiyata yönelik haberlerinizle bu konuda çaba sarf ediyorsunuz. Sizleri kutluyor başarılar diliyorum” dedi.

Bizde Önce Körfez Gazetesi olarak Yalazı’ya ziyaretinden dolayı teşekkür ediyor kendisine çıktığı bu Edebiyat yolunda başarılar diliyoruz.

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.