AYVALIK MÜZİK DERNEĞİ’NDEN “GÜLLERLE ŞARKILAR ŞİMDİ” KONSERİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

AYVALIK MÜZİK DERNEĞİ’NDEN “GÜLLERLE ŞARKILAR ŞİMDİ” KONSERİ

Ayvalık Müzik Derneği Türk müziği konseri yoğun ilgiyle izlendi. Konseri izleyen Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, amatörce çalışıp profesyonelce müzik yapan dernek üyelerini tebrik etti, konser sonunda koro şefi Gönül Tuna’ya çiçek sundu.

İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde “Güllerle şarkılar şimdi” Türk müziği konserinde Ayvalık Müzik Derneği sanatçıları 4 aylık bir çalışmanın ardından koro ve solo halinde usta bestekarların eserlerinden oluşan birbirinden güzel 27 şarkı seslendirdiler.

İki bölüm halinde gerçekleştirilen konseri izleyen konuklar, hareketli şarkılarda alkışlarıyla tempo tuttular, bazı şarkılara da eşlik ettiler.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “Ayvalık Müzik Derneği’ne bu geceki bu güzel konseri için çok teşekkür ediyoruz. Hakikaten 4 aylık bir emek sonucu bu konserin ortaya çıktığını öğrendim. Koro Şefi Gönül Tuna’ya fda çok teşekkür ediyorum. Gönül Tuna 7’den 70’e herkese müzik eğitimi veriyor. Ayvalık Belediyemizin Zeytin Çekirdekleri var. Gönül Tuna onlarla koro çalışmaları yapıyor ve bunların hepsini de gönüllü yapıyor. Bu ekipte çok değerli arkadaşlarımız var. Amatörce çalışıyorlar ama yaptıkları müzik çok profesyonelce. Kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

“Güllerle şarkılar şimdi” isimli konseri Ferhan Bozok sundu.

Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.