EDREMİT MHP KADIN KOLLARI ZİYARETLERE BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT MHP KADIN KOLLARI ZİYARETLERE BAŞLADI

Edremit Milliyetçi Hareket Partisi Kadınlar kolundan İlçe Kaymakamı Abdulhamit Erguvan’a ve İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz’ı ziyaret ettiler.

Edremit MHP Kadın kollarının yeni Başkanı Serpil Kaçıcı yaptığı açıklamada, “yeni oluşan kadınlar kolu teşkilatımızda ilk olarak yönetimimizi belirledik ve ziyaretler kapsamında Kaymakam bey’e ve Emniyet Müdürümüze ilk ziyaretimizi gerçekleştirdik. Ziyaretimizde bizleri güzel bir şekilde ağırladıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz. Ülkemizin girdiği bu zor süreçte Bayanlar olarak bizlere çok büyük görevler düşmekte. Bunun bilinciyle çıktığımız bu kutsal yolda desteklerini esirgemeyen ilçe başkanımıza, Ülkü ocakları başkanına ve Ülkücü İşçiler derneği başkanına çok teşekkür ediyoruz. Buradan körfezdeki bütün bayanlarımıza sesleniyorum gelin hep beraber MHP’nin çatısında toparlanalım ve Ülkemizin bu zor sürecinde MHP’yi iktidara taşıyalım. Allah’ın izniyle İktidara geldiğimizde özlenen Türkiye’yi yeniden oluşturacağız” dedi.

Saim Gürkan Çetin

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.