KARESİ MESİRE ALANINA KAVUŞUYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

  KARESİ MESİRE ALANINA KAVUŞUYOR

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Kocaavşar’daki mesire alanına ilk kazmayı vurmaya hazırlanıyor. Başkan Yılmaz, yaz sezonuna yetiştirilmesi planlanan mesire alanında yöre halkının kazanacağını söyledi.

Karesi Belediyesi katılımcı demokrasi adına önemli bir adım atmaya hazırlanıyor. Ocak Ayı Meclisi’nde Cumhuriyet Halk Partili meclis üyelerinin “Kocaavşar Mahallesi’ndeki mesire alanının düzenlenmesi” hakkında verdikleri önergenin ardından Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partili meclis üyelerinin de desteği ile mesire alanı hayat buluyor.

Kocaavşar Mahallesi’ndeki mesire alanında incelemelerde bulunan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, piknik alanını yaz sezonuna yetiştirmeyi planladıklarını söyledi. Yapılacak çalışmalar kapsamında alanın baştan aşağıya yenileneceğini kaydeden Başkan Yılmaz, “Kocaavşar Deresi’nin de bulunduğu bu mesire alanında düzenlemeler yaparak halkın hizmetine sunacağız. Vatandaşlarımızın hafta sonları doğayla iç içe yürüyüş yapabileceği alanlar oluşturacağız. Kocaavşar Deresi’nin geçtiği bu bölgede kuş sesleri ve doğal güzellikler, insanlarımıza ayrı bir dinlenme olanağı sunacaktır. Festivallere de ev sahipliği yapmasını istediğimiz mesire alanının canlanması için yöre halkının desteğini bekliyoruz. Burada yapılacak işlerde yöre halkı kazanacak” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.