" />
USD
3,7003
EURO
4,3527
ALTIN
151,7691

HAVRAN’A  ZAFER KUPASI  KUPASI

Havranlı Taekwondocular, Geçtiğimiz hafta  Çanakkale’de yapılan  Zafer  Kupası Marmara Taekwondo şampiuonasına  katıldılar. Şampiyonada 1 Altın, 3 Gümüş, 3 Bronz madalya kazanan Taekwondocular  Havran’a  birde Zafer Kupası kazandırdılar.   Antrenör Nazmi Güven “Zafer kupası Taekwondo Marmara Şampiyonası heyecanlı ve kıyasıya yapılan maçlarla geçti. Sporcuların centilmenlikleri beğeniyle izlendi Şampiyonaya Tekirdağ ve ilçeleri, Balıkesir ve ilçeleri, İstanbul Silivri […]

HAVRAN’A  ZAFER KUPASI  KUPASI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Havranlı Taekwondocular, Geçtiğimiz hafta  Çanakkale’de yapılan  Zafer  Kupası Marmara Taekwondo şampiuonasına  katıldılar. Şampiyonada 1 Altın, 3 Gümüş, 3 Bronz madalya kazanan Taekwondocular  Havran’a  birde Zafer Kupası kazandırdılar.

 

Antrenör Nazmi Güven “Zafer kupası Taekwondo Marmara Şampiyonası heyecanlı ve kıyasıya yapılan maçlarla geçti. Sporcuların centilmenlikleri beğeniyle izlendi Şampiyonaya Tekirdağ ve ilçeleri, Balıkesir ve ilçeleri, İstanbul Silivri ve Başakşehir, Kırklareli ve ilçeleri , Çanakkale  kulüplerinden Anafartalar Spor Kulübü, Yeni çan Spor Kulübü, Bayramiç taekwondo gibi kulüplerden 14 spor kulübünün katıldığı bu şampiyonaya Toplan  167 sporcu katıldı.

Çalışmalarımız çok yoğun ve  aralıksız devam ediyor.Bu şampiyonadan önce Bursa’da yapılan  ve 5 gün süren Kulüpler Türkiye Taekwondo şampiyonasına katıldık.Yine önceki hafta Balıkesir’de yapılan yıldızlar il şampiyonasına katıldık yani büyük takım Bursa’da Türkiye şampiyonasında iken Yıldız takımımızda Balıkesir’de şampiyonaya katıldı. ve iki kupa kazandık. Bu müsabakalara gidip katılırken çalışmalarımızda aralıksız devam ediyor. Bu çalışmalarımızı Nazmi Güven ve Yaşar Naz hocamla beraber  koordine ediyoruz. Çok yorucu ve külfetli olan faaliyetlere, imkan ve zamanımızı zorlayarak devam ediyoruz.

Müsabakalarda sporcularımız güzel maçlar çıkardılar, kendilerinin ve rakiplerinin durumlarını görme,kıyaslama imkanları oldu,  Önümüzdeki grup ve Türkiye  Şampiyonarına  buradaki müsabaka kazanımları ışığında hazırlanacaklar. İnşallah 2015 başarılı bir sezon olacak.” Dedi.

Antrenör Nazmi Güven “bu süreçte bizlere yardımcı olan, yanımızda olan Kaymakamımız sayın Yasin Öztürk’e, Belediye Başkanımız sayın Emin Ersoy ve personeline, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Fethi Bilge’ye, , Halk Eğitim Merkezi Müdürü sayın Nuri Sağlam’a,  İlçe spor Müdür vekilimiz Mehmet Yılmaz’a, Okul  Müdürüm  Nuri İnan’a ,Şehit Eyüp Karataş Orta Okulu Müdürü  Sezer İnan’a teşekkür ederim” dedi.

Ayhan Kurt

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.