" />
USD
3,6709
EURO
4,3147
ALTIN
151,6939

SPORCULARIMIZ BAŞARIYA DOYMUYOR

Altıeylül Belediyespor’lu sporcular başarılara imza atmaya devam ediyor. Judo’da bronz madalya 4-5 Nisan tarihlerinde Yunanistan’ın Başkenti Atina’da yapılan Gençler Avrupa Kupası’nda Altıeylül Belediyespor Kulübü’nün Milli Sporcusu olan Nazlıcan Kılıç, 48 kiloda bronz madalya kazandı. Milli Takımımız, Gençler Avrupa Kupası’nda 2 madalya alarak sıralamada ikinci oldu. Satrançta da başarılıyız Balçova Kaymakamlık Kupası Satranç Turnuvası 4-5 Nisan […]

SPORCULARIMIZ BAŞARIYA DOYMUYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altıeylül Belediyespor’lu sporcular başarılara imza atmaya devam ediyor.

Judo’da bronz madalya

4-5 Nisan tarihlerinde Yunanistan’ın Başkenti Atina’da yapılan Gençler Avrupa Kupası’nda Altıeylül Belediyespor Kulübü’nün Milli Sporcusu olan Nazlıcan Kılıç, 48 kiloda bronz madalya kazandı. Milli Takımımız, Gençler Avrupa Kupası’nda 2 madalya alarak sıralamada ikinci oldu.

Satrançta da başarılıyız

Balçova Kaymakamlık Kupası Satranç Turnuvası 4-5 Nisan 2015 tarihlerinde yapıldı.   Altıeylül Belediyespor sporcularımızdan Elif Naz Akat 8 yaş kategorisinde En İyi Bayanlarda ikinci oldu. Simay Gül Ceylan 10 yaş genelde ikinci ile eş puan ve averajla dördüncü ve En İyi Bayan birincisi. Sümeyye Çetin de aynı grupta genelde dokuzuncu ve En İyi Bayan ikincisi olurken,  14 yaş altı kategoride Emir Serhad Akat, üçüncü ile eş puan ve averajla dördüncü, Enes Çetin de dokuzuncu oldu. Turnuva sonunda yapılan törende ilk ona giren sporculara kupa ve madalyalarını Balçova Kaymakamı Süleyman Özçakıcı verdi.

Tayyar Toprak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.