BALIKESİR TOPRAĞI ÇANAKKALE ŞEHİTLERİYLE BULUŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BALIKESİR TOPRAĞI ÇANAKKALE ŞEHİTLERİYLE BULUŞTU

Savaşların 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen tura yaklaşık 3000 bisikletli katıldı.

Balıkesir Üniversitesi Bisiklet Topluluğu IV. Çanakkale Şehitleri’ne Saygı Turu’ndan döndü.Şehitlere Saygı Bisiklet Turu’nun dördüncüsü  4-5 Nisan’da Çanakkale ve Gelibolu yarımadasında gerçekleşti.
Balıkesir Üniversitesinden 27 kişi katıldı.Yaklaşık 3000 bisikletnin katılım gösterdiğini organizasyon Şehitlerimize anısına saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başladı.Etkinlik kapsamında Türkiye’nin dört yanından gelen sporcular ilk gün 57. Piyade Alayı ve Conkbayırı şehitliği’nin,ikinci gün ise Abide ve Seddülbahir bölgesindeki şehitlikleri ziyaret etti.

Balıkesir Üniversitesi Bisiklet Topluluğu Başkanı Cihan ÜNAL,Balıkesir’den getirdikleri toprağı Balıkesir’li şehitlerimizin topraklarına serpti.Balıkesir Üniversitesi Bisiklet Topluluğu Öğrencileri yaptıkları açıklamada; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi saygı minnet ve rahmetle anıyoruz.”dedi.

İlker Ekici

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.