AYVALIKTA POLİSLER; ŞEHİT MESLEKTAŞLARINI UNUTMADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIKTA POLİSLER; ŞEHİT MESLEKTAŞLARINI UNUTMADI

Ayvalık’ta, Emniyet Teşkilatı’nın 170. Kuruluş yıldönümünde şehit polisler unutulmadı.

Ayvalık İlçe Emniyet Müdür Vekili Aytekin Kantık’ın öncülüğünde, Komiser Yardımcısı Tezcan Efe, İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli polis memurları Dilek Akçay, Deniz Öztürk, İsa Akmez ve Selim Köse tarafından şehit polislerin ailelerine yönelik anlamlı ziyaretler gerçekleştirildi.

Bu kapsamda; şehit polis memuru Mehmet Düşgör’ün Sarımsaklı’da ikamet eden eşi Saadet Düşgör, ilçe merkezinde ikamet eden şehit polis memuru Ömür Kaban’ın annesi Sıttıka Kaban ve Altınova mahallesinde ikamet eden şehit polis memuru Nazım Sezgin’in annesi Mesude Sezgin ziyaret edildi.

Ayvalık İlçe Emniyet Müdür Vekili Aytekin Kantık’ın öncülüğünde şehit meslektaşlarının ailelerine yönelik ziyaretler gerçekleştiren polis memurlarının beraberinde getirdikleri çiçek ve hediyeler ise dikkatlerden kaçmadı.

Ziyaretler sırasında sık sık duygusal anların yaşandığı gözlenirken, konuk polis heyeti ise; bu duygusal anlar sırasında teselli dolu sözleri ve şehit polis ailelerine son derece yakın davrandı ve gözü yaşlı şehit eşi ve annelerinin acılarına ortak oldu.

Gerçekleştirdikleri şehit polis ailelerine yönelik ziyaretlerle ilgili muhabirimizin sorularını yanıtlayan Ayvalık’ın başarılı İlçe Emniyet Müdür Vekili Aytekin Kantık, bu tür ziyaretleri Polis Haftaları başta olmak üzere her bayram günlerinde yaptıklarını hatırlatarak, görevi başında yaşamını kaybeden ve ebediyete intikal eden tüm şehit polislere Allah’tan rahmet, acıları her an taze olan kederli ailelerine de başsağlığı diledi.

Müdür Vekili Kantık, bu vesile ile Emniyet Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümünü de kutlamayı ihmal etmedi.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.