BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SATRANÇ DA İL 1.Sİ OLDU

Balıkesir Gençlik Spor İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu okullar arası satranç turnuvasında il birinciliğini yine “BAHÇEŞEHİR KOLEJİ”  aldı. Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi 9.sınıf öğrencisi Alp TUNA Balıkesir ilinde düzenlenen ortaokul ve liseler arası “Satranç Turnuvası”nda üstün başarı göstererek il birincisi olmuştur. Okul Müdürü Semra Talay “Bahçeşehir Kolejleri dilsel eğitimdeki çalışmalarını aynı oranda görsel – uzaysal çalışmalarda […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SATRANÇ DA İL 1.Sİ OLDU

Balıkesir Gençlik Spor İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu okullar arası satranç turnuvasında il birinciliğini yine “BAHÇEŞEHİR KOLEJİ”  aldı.

Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi 9.sınıf öğrencisi Alp TUNA Balıkesir ilinde düzenlenen ortaokul ve liseler arası “Satranç Turnuvası”nda üstün başarı göstererek il birincisi olmuştur.

Okul Müdürü Semra Talay “Bahçeşehir Kolejleri dilsel eğitimdeki çalışmalarını aynı oranda görsel – uzaysal çalışmalarda da sürdürmektedir. Bu nedenle okullarımızda satranç dersleri ve kulüpleri çok sistematik bir planlama ile yürütülmektedir. Öğrencimizin başarısı bu nedenle çok önemli ve değerlidir” dedi.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.