VATANDAŞI YERİNDE DİNLİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

VATANDAŞI YERİNDE DİNLİYOR

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy ilçeye bağlı mahalleleri adım adım gezerek hem yapılan çalışmaları yerinde izliyor hemde vatandaşlar ile bir araya gelip sorunlarını dinliyor.

Ersoy ve eşi Aliye Ersoy, Balıkesir Büyükşehir belediye başkanı Edip Uğur’un başlattığı Merhaba Bebek Projesi kapsamında, İlçe merkezi ve mahallelerde 20 aileyi ziyaret ederek hediye paketi ve çiçek takdim ettiler. Başkan Ersoy , Büyükşapçı Mahalle Muhtarı Ekrem Güneri ve mahalle sakinleri Başkan Emin Ersoy ve personele yöresel yemek ikramında bulundu. Ersoy ve ekibi son olarak ilçe merkezinde bulunan Tan Kır düğün salonuna ziyaret düzenledi. Ersoy işletme sahibi Kenan Tan’a yeni sezonda hayırlı bol kazanç temennilerinde bulundu.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.