“YALNIZ DEĞİLSİNİZ” PROJESİ DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

“YALNIZ DEĞİLSİNİZ” PROJESİ DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi “Yalnız Değilsiniz” projesi devam ediyor. Belediye Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin tüm mahalleleri dolaşılarak yardıma ihtiyacı olan vatandaşların ihtiyaçları karşılanıyor ve sağlık kontrolleri yapılıyor. Mahalle Muhtarları ile iş birliği içinde çalışan belediye birimleri günlük yemek verilmesi, ihtiyacı olan vatandaşlara erzak, yiyecek, yakacak yardımı, öz bakımını yapamayan hastalar için öz bakımının yapılmasına kadar her türlü yardımlar ilçe genelinde devam ediyor.

Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından her mahallede bulunan ve Başkan Uysal’ın eski dönem başkanlığı zamanında tam da bu amaçla yapmaya başladığı muhtarlık binaları, amaçlarına uygun olarak, bina içlerinde bulunan sağlık evlerinde pansuman, enjeksiyon, tansiyon ölçme gibi hizmetlerini sürdürüyor. Mahalle Muhtarları ile işbirliği halinde evinden çıkıp sağlık evlerine gelemeyen vatandaşlara, evlerine de giderek bu hizmetler evlerinde veriliyor. Belediye Ekipleri son olarak Börezli, Ağacık, Cumhuriyet Mahallesi ve Kocacami Mahallelerini ziyaret ettiler.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.