" />
USD
3,6881
EURO
4,3423
ALTIN
151,3641

BİRLEŞİK HAZİRAN HAREKETİ GÜRE’DE KAHVALTIDA BULUŞTU

Sol muhalefetin güçlü ayaklarından olan Birleşik Haziran Hareketi Edremit Meclisi Güre’de düzenlenen kahvaltıda buluştu. Yoğun katılımla gerçekleşen kahvaltıya katılanlar yaklaşan seçim sürecine ilişkin bilgi alışverişinde bulundu. Güre Zeugma Antep Sofrasında düzenlenen kahvaltıda Birleşik Haziran Hareketinin yola çıkışını anlatan sinevizyon gösterisi de büyük ilgi gördü. Gezi sürecinden günümüze kadar geçen sürede Birleşik Haziran Hareketinin oluşma biçiminin […]

BİRLEŞİK HAZİRAN HAREKETİ GÜRE’DE KAHVALTIDA BULUŞTU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Sol muhalefetin güçlü ayaklarından olan Birleşik Haziran Hareketi Edremit Meclisi Güre’de düzenlenen kahvaltıda buluştu. Yoğun katılımla gerçekleşen kahvaltıya katılanlar yaklaşan seçim sürecine ilişkin bilgi alışverişinde bulundu.
Güre Zeugma Antep Sofrasında düzenlenen kahvaltıda Birleşik Haziran Hareketinin yola çıkışını anlatan sinevizyon gösterisi de büyük ilgi gördü.
Gezi sürecinden günümüze kadar geçen sürede Birleşik Haziran Hareketinin oluşma biçiminin ve yaklaşan seçimlere ilişkin değerlendirmelerin aktarıldığı sinevizyon gösterisi sırasında Gezi olaylarında hayatını kaybeden gençlerin fotoğraflarının yansıtılması ise katılımcılardan alkış aldı.

İlker Ekici

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.