146 ADET YENİ ÇÖP KONTEYNIRI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

146 ADET YENİ ÇÖP KONTEYNIRI

Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe olarak çöp konteynırı verildi.

Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından değişik illere dağıtılan ve Balıkesir İlinde sadece Burhaniye ve Dursunbey ilçelerine verilen hibe ile Burhaniye Belediyesi Çöp konteynırlarını teslim aldı.

Büyükşehir yasası ile birlikte hizmet alanı genişleyen Burhaniye’de 146 adet 800’lük çöp konteynırı Belediye şantiyesine indirilirken, Temizlik İşleri Müdürü Nadir Karayaz, çöp konteynırlarının, ihtiyacı olan ve yetersiz gelen bölgelere dağıtılacağını bildirdi. Temizlik hizmetlerinin daha verimli olabilmesi adına şartlı nakdi yardım çerçevesinde alınan konteynırlar Burhaniye’de ihtiyaç duyulan bölgelere dağıtılmaya başlanacak.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.